Imponujące plany centrum handlowego Plaza Kielce

Firma deweloperska Plaza Centers, która zasłynęła licznymi planami budowlanymi w Polsce, opracowuje obecnie projekt budowy centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego w Kielcach. Plany inwestora, podobnie jak w poprzednich przypadkach, są imponujące i zapowiadają sukces przedsięwzięcia. Plaza Centers ma ponadto doświadczenie międzynarodowe . Forma obecna jest bowiem na rynkach europejskim i indyjskim.

Plaza Kielce to nie tylko centrum handlowe. W galerii tej mają się znaleźć liczne lokale rozrywkowe, takie jak duże kino, kręgielnia i salon gier. Poza tym, projekt w żadnym stopniu nie odbiega od podobnych inwestycji w kraju. Znajdziemy na miejscu liczne sklepy reprezentujące różne branże. Będą to starannie wyselekcjonowane, uznane marki. Największą zaletą i znakiem rozpoznawczym Plazy będzie jednak inwestowanie w rozrywkowy aspekt oferty.

Plaza Kielce ma zostać wybudowana przy ulice Zagnańskiej i planowo będzie dysponować około 35 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni. Nie zabraknie wielkiego parkingu. Ten będzie mógł pomieścić aż 1200 pojazdów. Niebawem poznamy pierwszych najemców obiektu. Rozpoczęcie praz planowane jest na 2010 rok, a całość inwestycji ukończona zostanie w 2012 roku.